Ana sayfa Tatil Fırsatları Kayak Turları: Avusturya, Fransa, Bulgaristan Kayak Severleri Bekliyor

Kayak Turları: Avusturya, Fransa, Bulgaristan Kayak Severleri Bekliyor

884
0

Kayak severler için en güzel sezon geldi! Kayak sporuna gönül verenler ve kış tatilini beyazlar için geçirmek isteyenler için farklı rotalara çok özel turlar düzenleniyor. Avusturya’daki Lech, Fransa’daki Courchevel kayak merkezlerinin yanı sıra, dünyanın en iyi kayak merkezlerinden biri kabul edilen Bulgaristan’ın Bansko kasabasına yapılan tur da kayakseverlerin ilgi gösterdikleri turlar arasında yer alıyor.

Kayak Turları

Lech – Avusturya Turu

Avusturya’nın büyülü beyazlığında lüks ve konforu bir arada bulacağınız tur, Setur‘un sömestir kayak tatili önerileri arasında yer alıyor. Firmanın düzenlediği Lech – Avusturya turu, 19 – 26 Ocak 2019 tarihleri arasında planlanmış.

Avusturya Lech’te bulunan 280 kilometre boyunca uzanan pistler, her seviyeden kayakçıya kayak alternatifi sunuyor. 22 kilometrelik cross-country kayak parkuru ile bu alanın meraklılarını, 26 kilometrelik bir eğlence parkı ile snowboardcuları, 15 kilometrelik kış yürüyüş parkuru ile doğa sporu meraklılarını ağırlıyor.

Ayrıca akşamları aydınlatılan kızak pisti, atlı kızak gezileri ve yılbaşı alışverişi için kurulan pazarları ile de kayak dışı aktiviteleri bir arada sunan Lech. Avusturya Alpleri’nin en şık kayak köyü olarak gösteriliyor.

Kayak Turları

Bu konforlu ve lüks kayak merkezinin içindeki rahat ve geniş pistlerinden yararlanmak isteyenler, şık otelleri ve gurme restoranlarıyla Avrupa sosyetesinin bu gözde bölgesinde kış aylarının büyülü beyazlığında lüks ve konforu bir arada deneyimliyor.

Courchevel – Fransa Turu

Courchevel – Fransa turu ise 26 Ocak – 02 Şubat 2019 tarihlerinde muhteşem manzaralarıyla kartpostal güzelliğinde bir dağ seyahati deneyimi sunuyor.

Dünyanın en gözde ve lük kayak merkezlerinden olan Courchevel’, anlatmaya gerek yok! Sadece Courchevel’de 63 kayak lifti ve 117 pist bulunuyor. 2738 metreye kadar çıkan pistlere yerleştirilmiş 562 kar makinesi ile uzun süre kar yağmadığı zaman bile kayak garantisi bulunuyor.

Şık ve tasarım otelleri, gurme restoran seçenekleri, eğlencesi hiç bitmeyen barları ve kulüpleri, şık tasarımları taşıyan butikleri ile dünyanın en şık kayak merkezleri arasında gösterilen Courchevel’de konfor, keyif ve lüks ön planda yer alıyor.

Bansko – Bulgaristan Turu

Kayak sporunu tutku haline getirenler için dünyanın en iyi kayak merkezlerinden biri olarak kabul edilen Bulgaristan’daki Bansko turu misafirlere, 19 – 23 Ocak 2019 tarihlerinde kayak keyfine ek olarak Bansko kasabasının tarihi ve doğal güzelliklerini de sunuyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here