Ana sayfa Tatil Fırsatları Gemi Turları ile Haziran Tatili: En Ucuz Haziran Tatili ETStur Gemisi ile

Gemi Turları ile Haziran Tatili: En Ucuz Haziran Tatili ETStur Gemisi ile

406
0
PAYLAŞ

Haziran ayı her ne kadar okullar en başında tatil olmasa bile yaz tatili alarmlarını çaldıran ve havaların da nispeten boğucu yaz sıcaklarına göre çok daha keyifli olduğu bir dönemdir. Gemi turları ile haziran ayını değerlendirmek ise hem fiyat yönünden hem de bu saydığımız nedenlerden dolayı oldukça caziptir!

Gemi Turları

Gemi Turları ile Haziran Ayı

Haziran ayında gemi turları için bir planını varsa en ucuz seçenekler ETStur gemisi ile yapılan programlarda yer alıyor.

2 ve 3 Gecelik Gemi Turları

İzmir Çeşme kalkışlı Mikonos ve Santorini yapıp aynı yere geri döneceğiniz tur 139 Euro’dan başlayan fiyatlarla satışa çıkmış örneğin. Bu turun kalkış tarihi 2 Haziran ve sadece 2 gecelik.

Ancak yok hayır ben daha uzun bir gemi turu yapmak istiyorum diyorsanız yine İzmir Çeşme çıkışlı Mikonos, Santorini, Atina’nın Pire limanı ve İzmir dönüş ise 3 gece ve 179 Euro’dan başlayan fiyatlarla satışa çıkmış. Bu tur ise 7 ve 28 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilecek.

Gemi Turları

Bir başka program ise İzmir Çeşme çıkışlı olarak Mikonos, Santorini ve Rodos olarak yine 3 gece ve 17 Euro’dan itibaren gerçekleştiriliyor. Bu tur ise 4 ve 21 Haziran tarihlerinde.

4 Gecelik Gemi Turları

10 Haziran tarihinde planlanan İzmir Çeşme çıkışlı gemi turu ise yine ETStur gemisi ile gerçekleştiriliyor. İzmir’den sonra Siros, Mikonos, Santorini, Atina ve İzmir olarak programlanan turun fiyatı ise 199 Euro’dan başlayan fiyatlarla.

Haziran ayı hesaplı bir tatil yapmak isteyenleri gemi turları ile başka bir dünyaya ucuz bir tatile davet ediyor adeta.

Siz yine de bir plan yapacak olursanız ETStur sitesinden fiyatları kontrol etmeyi unutmayın!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here