Ana sayfa Tatil Fırsatları Festival Var! Milyonfest Dalaman 02 – 05 Ağustos’ta Yıldızlarla Dolu

Festival Var! Milyonfest Dalaman 02 – 05 Ağustos’ta Yıldızlarla Dolu

254
0
PAYLAŞ

Milyonfest Dalaman bu yıl ilk kez 02-05 Ağustos tarihlerinde 4 gün boyunca ülkemizin en gözde tatil ve turizm yörelerinden biri olan Dalaman’da gerçekleşecek. Bu festivalin bir özelliği daha var.. Milyonfest Dalaman, Milyon Yapım’ın franchise verdiği ilk festival!

Milyonfest Dalaman

Milyonfest Dalaman 02 – 05 Ağustos’ta

Milyon Yapım’ın “Milyonfest” markasıyla ilk franchise festivali olan Milyonfest Dalaman, bu yıl ilk kez 2-3-4-5 Ağustos tarihlerinde 4 gün boyunca ülkemizin en gözde tatil ve turizm yörelerinden biri olan Dalaman Kayacık Sahili’nde gerçekleştiriliyor.

Havalimanına ve çevre şehirlerdeki tatil yörelerine olan yakınlığından dolayı bir festival noktası olarak stratejik anlamda eşsiz bir bölge olan Dalaman’da ilk kez gerçekleşecek olan 4 günlük festival, Arse Gayrimenkul & Elif Çokgezen tarafından Dalaman Belediyesi katkılarıyla Milyon Yapım danışmanlığında, festival katılımcılarına 4 gün boyunca müzik, eğlence ve rock tatili vaadediyor.

%100 müzik ve eğlence ile Red Bull desteğiyle gerçekleşecek Milyonfest Dalaman, Kral Pop Tv ve Türkiye’nin yeni gençlik kanalı Milyon Tv ekranlarından da canlı yayınlanacak.

Türk rock müziğinin en önemli sanatçı ve gruplarını bir araya getirecek olan festivalin merakla beklenen programı ise şöyle..

Milyonfest Festival Program

2 Ağustos Perşembe / Ücretsiz Açılış Partisi
Hey Dougles
Yeni Türkü
Umut Kuzey

3 Ağustos Cuma
Athena
Manga
Ceza
Adamlar
Gündoğarken
Melek Mosso
Gülçin Ergül

4 Ağustos Cumartesi
MFÖ
Hayko Cepkin
Cem Adrıan
Pamela
Kurtalan Ekspres
Can Gox
What Da Funk

5 Ağustos Pazar
Mor ve Ötesi
Selda Bağcan & Boom Pam
Mabel Matiz
Ezhel
Fatma Turgut
Pera
Sattas

Milyonfest biletleri biletix üzerinden satışta..

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here