Ana sayfa Tatil Otelleri Alaçatı’da Farklı Bir Sonbahar: Design Plus Seya Beach Hotel

Alaçatı’da Farklı Bir Sonbahar: Design Plus Seya Beach Hotel

70
0
PAYLAŞ

Yazın sıcak günleri geride kaldı ama Ege’nin şirin tatil beldesi Alaçatı’da farklı bir keyif devam ediyor. Özel bir konaklama deneyimi sunan, tasarım odaklı Design Plus Seya Beach Hotel, Alaçatı’nın ilgi çekici taş mimarisi, yel değirmenleri, yemyeşil üzüm bağları ve nefes kesici sörf manzarasıyla misafirlerini bekliyor.

Design Plus Seya Beach Hotel

Özel plajı, yüzme havuzu, SPA merkezi, göz alıcı dizaynı, heyecan verici barları ve restoranları ile Design Plus Seya Beach Hotel sonbaharda Alaçatı’da unutulmaz bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Design Plus Seya Beach Hotel

Design Plus Seya Beach Hotel

Sonbahara dinamik ve yenilenmiş olarak girmek isteyenler için Design Plus Seya Beach Hotel, özel hazırlanan doğal içecekleri, sağlıklı tadımlıkları, lezzetli yemekleri ile çok özel bir atmosfer sunuyor.

Design Plus Seya Beach Hotel

Design Plus Seya Beach Hotel Sonbaharda Yenilenin

Design Plus Otellerine özel geliştirilmiş SPA markası La Brise Spa, yaz aylarının son günlerinde stresten uzaklaşmak, aklınızı ve bedeninizi yeniden canlandıran eşsiz bir yolculuğa çıkmak için mükemmel bir tercih olabilir. Design Plus Seya Beach Hotel’de bulunan La Brise Spa, özel yüz ve vücut bakım alanları, Uzakdoğulu çalışanlar eşliğinde masaj bölümleri, geleneksel Türk hamamı uygulamaları ile size farklı bir dünyanın kapılarını aralayacak. Bu sonbahar Alaçatı’da farklı olacak.

Design Plus Seya Beach Hotel

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here