Ana sayfa İzmir Otelleri Çeşme Otelleri Biblos Resort Alaçatı Stili Ayrıcalıklı Bayram Tatili Sizi Bekliyor

Biblos Resort Alaçatı Stili Ayrıcalıklı Bayram Tatili Sizi Bekliyor

599
0

Kısa süre önce yeni sezona merhaba diyerek kişiye özel hizmet anlayışıyla iddiasını ortaya koyan Biblos Resort Alaçatıtatil planlarını şimdiden organize etmek isteyen konuklarına müzik ve eğlence dolu, keyifli bir tatil programı sunuyor.

Lüks ve konforu doğanın sadeliğiyle birleştirerek klasik tatil anlayışını kendine has stiliyle bambaşka bir boyuta taşıyan Biblos Resort Alaçatı, bayram tatili boyunca gerçekleşecek canlı performanslarla eğlenceye ev sahipliği yapacak.

Biblos Resort, Alaçatı

Biblos Resort, Alaçatı sahnesinde yer alacak ilk isim, Caz müzik performanslarıyla müzik çevrelerinden tam not alan Zeynep Özyılmazel, 5 Haziran Çarşamba günü saat 22:00’de Nori Lounge’da dinleyicileriyle buluşacak.

Küba’nın Aşk Ateşini Cafe Cubana’yla İçinizde Hissedin

Biblos Resort, Alaçatı, bayram tatilinde gerçekleşecek keyifli konser serisinde Latin ve Küba müziğinin sevilen grubu Cafe Cubana’yı ağırlayacak.

Biblos Resort, Alaçatı

Aşk ve romantizm tınılarının vücut bulduğu şarkılarının yanı sıra dinleyenlerin yerinde duramayacağı dans şarkılarını canlı seslendirecek olan grup, unutulmaz bir konser keyfi yaşatacak. 6 Haziran Perşembe günü saat 22:00’de Nori Lounge’da başlayacak müthiş konser, keyifli bir yaz akşamına imza atacak.

Bayram tatilinde Biblos Resort, Alaçatı’da konaklayan misafirler dilerlerse canlı konserlerin finalinde, çağdaş cazın yükselen ismi Cana Çankaya ve Balkan remiksleriyle sıkı bir dinleyici kitlesine sahip DJ Serhan Sabanlar konserini izleyebilecekler. Keyifli konser, 7-8 Haziran tarihlerinde saat 22:00’de La Playa’da.

Biblos Resort, Alaçatı

Bayrama özel konser serisinde biletleri satışta olan Zeynep Özyılmazel ve Cafe Cubana konserlerine otelde konaklayan misafirlerin yanı sıra Biblos stili eğlenceyi deneyimlemek isteyen herkes katılabilecek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here