Ana sayfa Tatil Otelleri Bayram Tatili Yerleri: Bayramda Antalya Otellerinden Seçmeler

Bayram Tatili Yerleri: Bayramda Antalya Otellerinden Seçmeler

845
0
PAYLAŞ

Bir bayram tatili daha yaklaşıyor. Bayram tatili yerleri için tatil yerleri seçeneklerine karar vermeyi daha fazla geciktirmeyin.

Ramazan ayının son bulmasıyla birlikte başlayacak olan Bayram 24 Haziran 2017 Cumartesi günü itibarı ile resmi olarak başlayacak ve bayramın ilk günü 25 Haziran Pazar günü olacak. Ramazan bayramı üç gün sürüyor ancak cuma akşamı itibariyle tatile çıkmak isteyenler bu fırsatı da değerlendirip bayram tatilini dört gün olarak değerlendirebilecekler. Bu nedenle bayram tatili için Türkiye’deki tatil yerlerinde de olağandışı bir kalabalık bekleniyor.

Bayram tatili nedeniyle ülkemizdeki tatil beldelerinde yer alan oteller çeşitli programlar ile çeşitli fırsatlar sunuyorlar. Lafı uzatmadan kısaca birkaç bayram tatili seçeneğine bakalım öyleyse.

Bayram Tatili Yerleri

Antalya otelleri sezonun da başlamasıyla Türkiye’nin en gözde tatil yerleri olmaya devam ediyor. Antalya otellerinde bu yıl geçmiş yıllara göre daha az hareketli olan Avrupa pazarı başta olmak üzere yurtdışı turizm hareketi nedeniyle, bayram tatili iyi geçmesi beklenen bir dönem olarak hedefleniyor.

Antalya otelleri konuklarına bayramda çeşitli programlar ve fırsatlar sunmasının yanısıra nefis bir deniz, güneş, kum tatili de vaadediyor.

Bayram tatili yerleri için Antalya otelleri önerileri almak isterseniz birkaçından bahsedeyim.

Granada Luxury Belek Antalya

Granada zincirine yeni bir halka ekledi. Granada Luxury Belek. Bayram için yepyeni otelin iyi de bir programı var. Program şu şekilde;

25 Haziran gecesi Hadise

26 Haziran Tan Taşçı

27 Haziran Tuğba Yurt & Berna Öztürk

Bayram Tatili Yerleri

Tarafımdan denenmeyen Granada Luxury Belek, özellikle ikram ve servis konusunda oldukça iddialı görünüyor. Granada Luxury Belek, Antalya Belek bölgesinde yer alıyor ama denize sıfır olan bir tesis değil. Ancak otelin içerisinde çeşitli havuzlar ve belirli saatlerde yedi adet büyükler için, 6 adet küçükler için, 4 adet kuru kaydırak bulunan Wonder Aqua park yer alıyor. Çeşitli büyüklük ve konseptlerde odaları bulunan Granada Luxury Resort bünyesinde 574 Standart, 6 standart deluxe, 2 Adet Princess Suit, 4 Adet King Suit ve 2 Adet King Luxury, 2 Adet Senior Suit, 20 Adet Suit Villa ve 7 Adet Granada Villa bulunuyor.

Granada Luxury Belek, aynı zamanda engelliler içinde uygun odalara sahip bir tesis. Bayramı yeni ve isminde “luxury” olan bir tesiste geçirmek isteyenler için eğlenceli programlarıyla da ideal olabilecek bir alternatif.

Otelin fiyat seçeneklerine Anıtur’dan bakabilirsiniz. Otelin web sitesi için tıklayınız.

Mirage Park Resort Göynük Kemer Antalya

Yılların getirdiği tecrübeye sahip Göynük Kemer’de bulunan Mirage Park Resort bayram için özel program otellerden. Golden Trombone Orkestrası ile keyifli ve seçkin bir program sunan Mirage Park Resort’un bu eğlenceli gecesi bayramın ikinci günü olan 26 Haziran Pazartesi gerçekleşecek.

Bayram Tatili Yerleri

Kemer bölgesinin nefis orman ve dağ ile çevrelenen güzel sahillerinden biri olan Göynük’te yer alan Mirage Park Resort’da alternatifleriniz arasında olabilir.

Bayram için Mirage Park Resort tesisini düşünenler otelin fiyat seçeneklerine MNG turizm’den bakabilirler.

Otelin web sitesi için tıklayınız.

Bayram Tatili Yerleri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here