Ana sayfa Yurtiçi Tatil Yerleri Balıkesir Altınoluk Tatil Yerleri Arasında Bol Oksijen, Keyif ve Huzur Veriyor

Altınoluk Tatil Yerleri Arasında Bol Oksijen, Keyif ve Huzur Veriyor

1632
0

Ucuz konaklama seçenekleri, plajları ile dikkat çeken bol oksijenli havasıyla özellikle solunum yolları ile rahatsızlığı olanların tercihinde yer alan Altınoluk tatil yerleri arasında ön plana çıkıyor.

Altınoluk’a Nasıl Gidilir?

Altınoluk’a kendi aracınız ile gidecekseniz, Edremit İstanbul’a yaklaşık 450 kilometre mesafede (Çanakkale üzerinden) bulunuyor. İzmir’e 185, Ankara’ya 615 kilometre uzaklıkta bulunan bölgeye İstanbul, Ankara, İzmir’den sürekli olarak otobüsle de ulaşabilirsiniz.

Altınoluk Tatil Yerleri

Yenikapı’dan feribot ile Bandırma üzerinden gelmek isterseniz, Biga-Çan-Yenice-Edremit üzerinden Altınoluk’a ulaşabilirsiniz.

Altınoluk, plajları ve kıyı güzelliklerinin yanında Antandros Antik Kenti, Kaz dağları ve çevrede bulunan daha birçok gezilecek görülecek yerle birlikte bölgedeki önemli ve keyifli tatil yerleri arasında bulunuyor.

Altınoluk Tatil Yerleri

Altınoluk Tatil Yerleri, Gezilecek Yerler

Altınoluk tatil yerleri arasında gezilecek yerleriyle ve çevredeki doğal ve tarihi güzellikleriyle ön plana çıkıyor. Bunlar arasında bulunan yerler; Sütüven Şelalesi, Şahinderesi Kanyonu, Hasan Boğuldu göleti, Altınoluk çarşısı ve tabii ki Antandros antik kenti.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here